(095) 000-77-10, (0512) 71-91-71, (067) 155-77-10

Центр обучения “Гермес”

  • Чему бы ты ни учился, ты учишься для себя

    Петроний

  • Лучше весь век учиться, нежели пребыть незнающим

    Суворов А.В.

  • Важно не количество знаний, а качество их. Можно знать очень многое, не зная самого нужного.

    Толстой Л.Н.

 

КВАЛІФІКАЦІЙНА ХАРАКТЕРИСТИКА

4212 - ІНКАСАТОР

Завдання та   обов'язки.   Одержує   в   касах   торгових, транспортних, видовищних,   побутових  та  інших підприємств i організацій грошову готівку або інші цінності у   спеціальних опломбованих сумках, доставляє i здає їх у каси банків. Одержує в касах Національного банку України та комерційних банків паперові гроші, монети та інші   цінності, сформовані i спаковані в установленому порядку, доставляє i   здає  їх  відповідно   до одержаного завдання у каси регіональних управлінь та установ Національного банку України, комерційних банків, інших підприємств.

Повинен знати: інструкції, накази, правила та i матеріали щодо інкасації грошової виручки i перевезення цінностей; порядок приймання, здавання грошей та інших цінностей, а також забезпечення їх схоронності під час транспортування;   правила утримання та застосування вогнепальної зброї.

Вимоги.

Повна загальна середня оcвiтa та індивідуальне навчання. Без вимог  до   стажу роботи. Придатність до виконання службових обов'язків за станом здоров'я.

Довідник  кваліфікаційних характеристик професій працівників (2005 р.) ВИПУСК 71    Фінанси, кредит, страхування та пенсійне забезпечення.

Галерея